- Hoşgeldiniz

Milli Takım’da yaşanan prim krizini

Milli Takım’da yaşanan prim krizini sitemize 11 Haziran 2017 tarihinde eklenmiş ve 15 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Milli Takım’da yaşanan prim krizini

“Mehmet Aslan’ın Hürriyet’teki röportajını okudum. Sevgili Mehmet Aslan, Arda’nın anlattıklarına dayanarak ‘Her şey o ziyarette başladı’ diyor. Bu doğru değil… Her şey daha İstanbul’da başladı. Antalya’da zirve yaptı!

“Habertürk’ün müdürü Halil Özer, Milliyet’in müdürü Tayfun Bayındır, Vatan’ın müdürü İbrahim Seten… Hürriyet’in müdürü Mehmet Aslan, Fatih Terim’le arasının iyi olmadığı için görüşmeye gelmedi. Fatih hocanın yanında şimdi hatırlayamayacağım iki-üç kişi daha vardı.”

Masaya futbolcular, Fatih hocanın yardımcıları gelip gitti. Zaten kamp yapılan otel, bir ulusal takımın kampından çok, ‘panayır’ yerine benziyordu. Bir sürü menajer, futbolcuların anaları-babaları, bir sürü arkadaşları… Otel lobisi iğne atsanız yere düşecek gibi değildi. Hatta şaşırdık, ‘Fatih hocanın kampında böyle bir görüntü nasıl oluyor?’ diye birbirimize sorduk.”

“Neyse, gerçek konuya dönelim. Bunu iddia ederek, üstüne basa basa iddia ederek söylüyorum: O akşam Fatih Terim’in ağzından tek kelime ‘prim’ lafı çıkmadı.

Kaynak: HaberTürk

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz