- Hoşgeldiniz

Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 08 Ekim 2017

Apple iPhone 8 ve 8 Plus

Apple iPhone 8 ve 8 Plus

 

 Apple iPhone 8 ve 8 Plus'ın resmî Türkiye satış tarihi

Fiyatıyla yükseklerden uçan iPhone X’un gün itibariyle en önemli alternatifi (iOS yakasında) iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için Türkiye satış tarihi açıklandı.

 

Tasarım çizgisi olarak iPhone 7’den pek de farklı olmayan ancak özellikle dış yüzeyde yeni düzenlemeler söz konusu olan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın fiyatları değil ama 20 Ekim’de Türkiye’de satışta olacağı açıklandı.

Apple’ın sitesinde duyurulan 20 Ekim tarihinde bakalım Apple mağazalarında nasıl bir talep olacak. Aslında Apple mağazaları belki de ilgiyi görmek adına bakılacak en doğru yer değil. Zira taksitli satış olmaması müşterilerin GSM operatörleri üzerinden alışverişe yönlendiriyor.

Artırılmış işlemci ve grafik gücünün yanı sıra ekran ve kamera özellikleriyle de önceki nesil iPhone’a göre üstünlükleri bulunan 8 serisinin en büyük rakibi (büyük ihtimalle) yine bir iPhone olacak: X (10)

iPhone 7 ile en önemli farklılık telefonun arka tarafında kullanılan metal ile güçlendirilmiş cam yüzey. Cam yüzey hem telefona daha “premium” sınıfı bir görüntü oluştururken hem de yumuşak bir tutuş hissi sağlıyor.

Apple iPhone 8 ve 8 Plus'ın resmî Türkiye satış tarihi

 

Teknoloji kategorisinde bulunan Apple iPhone 8 ve 8 Plus sitemize 08 Ekim 2017 tarihinde eklenmiş ve 6 kişi tarafından ziyaret edilmiş.