- Hoşgeldiniz

Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 08 Ekim 2017

2017’nin ikinci yarısında çıkan en iyi oyunlar!

2017’nin ikinci yarısında çıkan en iyi oyunlar!

2017’nin ikinci yarısında çıkan en iyi oyunlar

Oyuncuların onlarca oyunu aynı anda oynayabilmek gibi bir lüksü yok. Bu nedenle uzun zamandır oyun stüdyolarının bir bölümü yeni oyunlarını yılın başında satışa sunarken, bir kısmı da yılın ikinci yarısını bekliyor.

Yılın başından bu yana satışa sunulan müthiş oyunlar oyunseverleri ekranların başına kilitledi. Mayıstan bu yana satışa sunulan ve yılsonuna kadar satışa sunulacak olanlarsa 2017’nin geri kalanını da yeni oyunlar deneyerek geçirmemizi sağlayacak.

TACOMA

2088 yılında Tacoma isimli uzay mekiğinde bulunan 6 astronotun başından geçenleri anlatan fütüristik yapım, oyuncuya detaylı araştırmalar yaptırıyor.

2 Ağustos’ta Xbox One, PC, Mac ve Linux için satışa çıktı.

UNCHARTED: THE LOST LEGACY

Ünlü Uncharted serisinin Nathan Drake’in dünyanın dört bir yanındaki maceralarına ekranlara getiriyordu. Serinin son oyunu olması beklenen ‘Uncharted 4: Hırsızın Sonu’ Drake için son olurken, yeni oyunca oyuncular Chloe Frazer karakteriyle Indiana Jones’unkilere benzer maceralara atılacaklar.

MADDEN NFL ‘18

EA Sports tarafından her yılın ağustos ayında konsollar için geliştirilen Madden NFL serisi ülkemizde de ilgi duyulan Amerikan futbolu için geliştirilmişen iyi simülasyon olma özelliği taşıyor.

MARIO+RABBIDS: KINGDOM BATTLE

Mario, bu sefer Ubisoft tarafından oyunları yapılan Rabbidler ile birlikte karşımıza çıkıyor.Ortaya çıkan yapım için ne Mario ne de bir Rabbids oyunu demek mümkün değil. Kingdom Battle, oyuncuları X-COM serisindekine benzer bir taktik mücadelesi vermeye zorluyor.

POKKEN TOURNAMENT DX

Pokken Tournament DX, Tekken’in dövüş mekaniklerini Pokemon dünyasına getiren eğlenceli bir oyun. Oyuncular istediği Pokemon’u seçerek diğerlerine karşı dövüşebiliyor.

FORZA MOTORSPORT 7

Otomobil ve oyun tutkunlarının favori serilerinden Forza Motorsport’un en yeni oyunu, sürüş zorluğuyla ve müthiş grafikleriyle diğer yarış oyunlarının çoğundan ayrışıyor.

MIDDLE-EARTH: SHADOW OF WAR

Yüzüklerin Efendisi evreninde geçen Middle-Earth’ün ilk oyunu Shadow of Mordor müthiş bir üçüncü şahıs aksiyon oyunuydu. Bir yıl sonra gelen ikinci yapım Shadow of War ise birkaç güne raflara çıkacak.

GRAN TURISMO SPORT

Yarış otomobillerine, yarışa ve hatta farklı viteslere dair sunduğu detaylarla gerçek bir yarış simülasyonu olarak anılan Gran Turismo serisinin en yeni oyunu Sport, serinin büyüleyici görüntü kalitesi geleneğini de sürdürecek.

Kaynak:Habertürk

Teknoloji kategorisinde bulunan 2017’nin ikinci yarısında çıkan en iyi oyunlar! sitemize 08 Ekim 2017 tarihinde eklenmiş ve 7 kişi tarafından ziyaret edilmiş.